Govorilne ure

Govorilne ure potekajo na daljavo preko aplikacije Microsoft Teams.

Ime in priimek
Razrednik
Termin
Prostor
Ime in priimek
Ivančica Adamek
Razrednik
/
Termin
četrtek, 12.10 – 12.55
Prostor
kabinet ŠVZ
Ime in priimek
Petra Alič
Razrednik
2.AZ
Termin
ponedeljek, 10.05 - 10.30
Prostor
kabinet zdravstvena
Ime in priimek
Branko Arko
Razrednik
/
Termin
ponedeljek, 10.05 - 10.30
Prostor
kabinet 106
Ime in priimek
Marta Bajc
Razrednik
/
Termin
sreda, 10.05 – 10.30
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Romina Bernard
Razrednik
3.BZ
Termin
četrtek, 9.20 - 10.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Tomaž Bernard
Razrednik
4.S
Termin
ponedeljek, 10.30 - 11.15
Prostor
kabinet ŠVZ
Ime in priimek
Barbara Bezenšek
Razrednik
/
Termin
ponedeljek, 9.20 - 10.05
Prostor
kabinet 205
Ime in priimek
Karmen Brezovnik
Razrednik
/
Termin
sreda, 10.05 - 10.30
Prostor
kabinet 305
Ime in priimek
Bojan Brun
Razrednik
/
Termin
torek, 9.20 - 10.05
Prostor
kabinet ŠVZ
Ime in priimek
Sonja Colja
Razrednik
/
Termin
sreda, 11.20 - 12.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Melita Čelesnik
Razrednik
4.AZ
Termin
sreda, 9.20 - 10.05
Prostor
kabinet ŠVZ
Ime in priimek
Bojan Frelih
Razrednik
1.P
Termin
sreda, 9.20 - 10.05
Prostor
kabinet 106
Ime in priimek
Urška Galzinja
Razrednik
/
Termin
sreda, 10.05 - 10.30
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Silvana Gasar
Razrednik
/
Termin
odsotna
Prostor
/
Ime in priimek
Tomislav Gerbec
Razrednik
/
Termin
torek, 10.05 - 10.30
Prostor
105
Ime in priimek
Urša Gluščič
Razrednik
1.AV
Termin
četrtek, 11.20 - 12.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Mirjana Huljev
Razrednik
/
Termin
četrtek, 11.20 - 12.05
Prostor
GLA 1
Ime in priimek
Božo Intihar
Razrednik
2.M
Termin
torek, 11.20 - 12.05
Prostor
kabinet 209
Ime in priimek
Meta Jug
Razrednik
4.BZ
Termin
torek, 8.30 - 9.15
Prostor
kabinet zdravstvena
Ime in priimek
Andrej Kajfež
Razrednik
/
Termin
ponedeljek, 10.30 - 11.15
Prostor
kabinet 311
Ime in priimek
Irena Klinar Hajdinjak
Razrednik
2.BZ
Termin
torek, 9.20 - 10.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Barbara Kodrič
Razrednik
3.BV
Termin
torek, 10.05 - 10.30
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Anuška Kokalj
Razrednik
2.AV
Termin
sreda, 10.10 - 10.30
Prostor
416
Ime in priimek
Sara Koren
Razrednik
3.M
Termin
torek, 11.20 - 12.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Maja Krajnik
Razrednik
/
Termin
torek, 10.05 - 10.30
Prostor
kabinet zdravstvena
Ime in priimek
Iris Kučina
Razrednik
4.BV
Termin
ponedeljek, 8.30 - 9.15
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Matjaž Markič
Razrednik
/
Termin
sreda, 10.05 – 10.30
Prostor
kabinet 106
Ime in priimek
Marisa Monti
Razrednik
/
Termin
četrtek, 9.20 – 10.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Petra Naglič
Razrednik
/
Termin
torek, 8.30 - 9.15
Prostor
pisarna pomočnice ravnateljice
Ime in priimek
Bine Novak
Razrednik
1.M
Termin
četrtek, 9.20 - 10.05
Prostor
kabinet 106
Ime in priimek
Nevenka Novak
Razrednik
/
Termin
sreda, 11.20 - 12.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Mateja Petrovčič
Razrednik
/
Termin
četrtek, 11.20 - 12.05
Prostor
kabinet zdravstvena
Ime in priimek
Ines Rajgelj
Razrednik
1.S
Termin
četrtek, 9.20 - 10.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Marjeta Rakar Gnilšak
Razrednik
2.BV
Termin
ponedeljek, 10.30 - 11.15
Prostor
kabinet 205
Ime in priimek
Ljubica Ravnikar
Razrednik
/
Termin
ponedeljek, 10.05 - 10:30
Prostor
kabinet zdravstvena
Ime in priimek
Ana Retuznik
Razrednik
/
Termin
sreda, 10.30 - 11.15
Prostor
kabinet 305
Ime in priimek
Maja Ručigaj
Razrednik
1.BZ
Termin
torek, 10.05 - 10.50
Prostor
kabinet 407
Ime in priimek
Nancy Luisa Sirc
Razrednik
3.AV
Termin
torek, 9.20 - 10.00
Prostor
GLA 2
Ime in priimek
Kristina Sodja
Razrednik
2.P
Termin
sreda, 12.10 - 12.55
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Klaudija Ana Sotlar
Razrednik
4.AV
Termin
torek, 11.20 - 12.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Renata Stare
Razrednik
/
Termin
torek, 10.30 - 11.15
Prostor
kabinet 302
Ime in priimek
Barbara Starič
Razrednik
2.S
Termin
sreda, 11.20 - 12.05
Prostor
zbornica
Ime in priimek
Dalibor Šolar
Razrednik
/
Termin
četrtek, 9.20 - 10.05
Prostor
kabinet 209
Ime in priimek
Maja Štempihar
Razrednik
1.AZ
Termin
torek, 9.20 – 10.05
Prostor
kabinet zdravstvena
Ime in priimek
Miran Štempihar
Razrednik
/
Termin
sreda, 10.05 – 10.30
Prostor
kabinet 302
Ime in priimek
Marjan Teran
Razrednik
/
Termin
ponedeljek 9.20 – 10.00
Prostor
kabinet 111
Ime in priimek
Andreja Vehar Jerman
Razrednik
3.S
Termin
četrtek, 9.20 - 10.05
Prostor
312
Ime in priimek
Nataša Vester Trseglav
Razrednik
/
Termin
torek, 9.20 - 10.05
Prostor
GLA 1
Ime in priimek
Monika Vogelnik
Razrednik
1.CZ
Termin
petek, 10.05 - 10.30
Prostor
kabinet zdravstvena
Ime in priimek
Nataša Vrtačnik
Razrednik
/
Termin
ponedeljek, 12.00 - 14.00
Prostor
113
Ime in priimek
Matjaž Zaplotnik
Razrednik
3.AZ
Termin
četrtek, 10.05 – 10.30
Prostor
kabinet 302
Ime in priimek
Katja Zupan
Razrednik
1.BV
Termin
petek, 9.20 - 10.05
Prostor
GLA
Ime in priimek
Metka Žnidar
Razrednik
/
Termin
ponedeljek, 10.00 - 10.30
Prostor
zbornica